AGENDA

2022

19/3 - Amsterdam JazzFest / Ernst Glerum & Ton Felices

 

2/4 - Jazz Café Alto / Bruno Calvo Quintet

3/4 - Het Lagerhuis / Siebren Smink Trio

8/4 - Pompstation / Oleg Prilutsky Quartet

13/4 - Jam sessie Sociëteit De Kring  / Jasper Van Damme Quartet

23/4 - Jazz Club Vilafranca  / Xavi Torres Trio

26/4 - Bimhuis Café / Ernst Glerum & Ton Felices

26/4 - Bimhuis Jam / Oleg Prilutsky Quintet

 

4/5 - Societeit De Kring / Benjamin Herman Quartet

5/5  - Workship / Ben Van Gelder Quartet

11/5 - Bimhuis Café / Timothy Banchet and Joost van Schaik

13/5 - Jazz Café Alto / Eran Har Even Quintet

14/5 - Czaar / Ben Van Gelder Quartet

26/5 - Breda Jazz Festival / Next Gen Surprise Bands

27/5 - Breda Jazz Festival / Next Gen Surprise Band

28/5 - Breda Jazz Festival / Chris Muller Big Band

29/5 - Breda Jazz Festival / Professor Cunningham's Band

 

5/6 - Den bosch / LUZ

12/6 - Utrecht / Ton Felices & Agus Fulka

18/6 - Vilafranca del Penedès / Alfons Carrascosa Project

24/6 - Sant Sadurní d’Anoia / Valentí Querol Trio

26/6 - Balius Bar / Casares Bros

 

1/7 - Andorra / Victor Carrascosa Quartet

3/7 - Balius Bar / Estefy Quartet

8/7 - El Celleret / Ton Felices Trio

9/7 - Café Czaar / Jasper Blom Quartet

10/7 - Jazz Café Alto / AgusFulka Quartet

11/7 - Nel Café /  Jam Session

12/7 - Noordwijk / Rocco Zifarelli

14/7 - l'Hospitalet / Xavi Torres Trio feat. Miguel Zenon

15/7 - Vitoria Jazz Festival  / Xavi Torres Trio feat. Miguel Zenon

21/7 - Agaete / Ernesto Montenegro Quintet

22/7 - Atlas / Ernesto Montenegro Quintet

24/7 - Canarias Jazz / Ernesto Montenegro Quintet

29/7 - Sumoll / Agus Fulka & Ton Felices

 

2/8 - Casa Figari / Ton Felices Group

5/8 - Robadors 23 / Ton Felices Group

6/8 - Milano Jazz Club / Ton Felices Group

7/8 - Balius Bar / Ton Felices Quartet

12/8 - El Celleret / Ton Felices & Marçal Perramon

14/8 - Balius Bar / Camil Arcarazo Trio

19/8 - Jardí del Silenci / Marçal Perramon Quartet

21/8 - Milano Jazz Club / Sara Lilu Quartet

23/8 - Robadors 23 / Camil Arcarazo Quartet

26/8 - Vic / Marçal Perramon Quartet

 

1/9 - Amsterdam  / Ella Zirina &  Ton Felices

16/9 - Jazz Café Alto / Ton Felices Bcn-Ams Group

18/9 - Hackfort Castle / Xavi Torres Trio

19/9 - Conservatorium van Amsterdam / Jam Session

25/9 - Monster / Maurits Roes Trio

 

1/10 - Jazz au Chellah, Morocco / Ernesto Montenegro Quintet

2/10 - Skek Jam Session / Oleg Prilutsky Quintet

4/10 - BIMHUIS Jam Sessie / Denis Pavlenko Quartet

9/10 - Competició Joventudes Musicales / Víctor Carrascosa Quartet

21/10 - Pompstation / João Guerra Quartet

26/10 - Pompstation / Magnus Austad Trio

 

3/11 - Gaume Jazz Festival / Ernesto Montenegro Quintet

8/11 - Rode Bioscoop / LUZ Live Recording

9/11 - Jazz Café Alto / Jasper Blom Quartet

10/11  - Zwolle / Chris Muller Trio

11/11 - Riga / Rita Payés "Como la Piel"

12/11 - De Duif, Amsterdam / Rita Payés "Como la Piel"

13/11 - Café Welling / Maarten van der Grinten Quartet

15/11 - BIMHUIS Jam Sessie

28/11 - Splendor / Denis Pavlenko Quartet

30/11 - Splendor / Michael Moore Quartet

30/11 - Studio K / Felix Schlarmann Quintet


11/12 - The Hague / Federica Lorusso Quartet

17/12 - Paradox Tilburg / Bernard van Rossum Flamenco Big Band


29/12 - Robadors 23 / Marçal Perramon Quartet


2023

2/1 - Robadors 23 / Camil Arcarazo Quartet

3/1 - Robadors 23 / Ton Felices Quartet

4/1 - Soda Acústic / Camil Arcarazo Quartet

7/1 - Jamboree / Martin Díaz Quartet

15/1  - Badhuis / LUZ

22/1 - Twee Spiegels / Joan Fort Quartet


2/2 - BIMHUIS / Flamenco Session

7/2 - BIMHUIS Jam Session / Jasper Blom

14/2 - September, The Hague / Felix Schlarmann

18/2 - Chez Miné / Flamenco Session

25-26/2 - París / Alberto Romanillos Trio

28/2 - Rotterdam Dizzy's Club / Koen Gijsman 4tet


3/3 - Twee Spiegels / Oscar Ployart Quartet

11/3 - Roode Bioscoop  / Ella Zirina Album Release

18/3 - Jazz Café Alto / Sam Newbould Quintet

19/3 - Badhuis / Ernesto Montenegro Quintet

24/3 - Jazz Café Alto / Ton Felices BCN-Basel Group

31/3 - Amsterdam / Oleg Prilutsky Quintet


11/4 - BIMHUIS Jam Session / Sam Newbould Quintet

12/4 - Jazz Café Alto / Jasper Blom Quartet

15/4 - Jazz Café Alto / Sam Newbould Quintet

21/4 - Club Ultramar / Ton Felices - Rita Payés - Xavi Torres - Andreu Pitarch

23/4 - Torroella de Montgrí / Víctor Carrascosa Quartet

25/4 - Blue Note CvA / AELOS

30/4 - Kapitein Zeppos / Professor's Band 


3/5 - Societeit de Kring / Mart Muller Quartet

5/5 - Jazz Café Alto / Mart Muller Quintet

10/5 - Jazz Café Alto / Jasper Blom Quartet

12/5 - Bridge Eindhoven Guitar Festival / Ella Zirina Trio

13/5 - Paradox Tilburg / Lachlan Craven Quartet

19/5 - Twee Spiegels / Olivier van Niekerk Trio

30/5 - BIMHUIS Rough Diamonds / Oleg Prilutsky Quintet

31/5 - Studio K / Jazz in K


5/6 - Amarte Studio Concerts / Ernesto Montenegro Quintet

11/6 - Red Light Jazz / Teis Semey & Guy Salomon

14/6 - Jazz Café Alto / Jasper Blom Quartet

15/6 - Haarlem / Ernesto Montenegro Quintet

20/6 - BIMHUIS / LUZ feat. Ketija Ringa - Rough Diamonds


1/7 - Hilversum / Jeline Welling Quintet

5/7 - Jazz Café Alto / Yoran Vroom Quartet

8/7 - Roode Bioscoop / Ernst Glerum Omnibus

12/7 - Lyon / Cees Hamelink Band

16/7 - Hermitage / Fleur Peerebom Trio

16/7 - Jazz Café Alto / Eran Har Even


2/8 - Societeit De Kring / Benjamin Herman Quartet

6/8 - Balius Bar / Fernando Brox & Estefy Chamorro

9/8 - Robadors 23 / Ton Felices Quartet

10/8 - Milano Jazzclub / Ton Felices Quartet


23/9 - California Club / Ronan Delisle & Ton Felices 


5/10 - The Mint LA / Simon Metzger Quintet

6/10 - Zync LA / Pedro Valiente Quartet

15/10 - 2910 Van Buren pl / Flagship

28/10 - Dogtown Coffeeshop / Mark Valdes, Evan Abounassar, Jon Paik


3/11 - Zync LA / Pedro Valiente Quartet

11/11 - Dogtown Coffeeshop / Mark Valdes Goodbye Show

17/11 - USC Village / Jackson Irvine Quartet


7/12 - LA Jazz Society / Sean Harbour Quartet

11/12 - 2910 Van Buren pl / Ton & David BCN Goodbye Show

20/12 - Jazz Café Alto / Ella Zirina, Pedro Nobre & Ton Felices

2024

TON FELICES QUARTET CATALAN TOUR w/ Ketija RInga, David Puime, Xavi Torres

9/1 - Jamboree, BCN

10/1 - Vilafranca (trio)

11/1 - Jazzcava Jam Terrassa (trio)

12/1 - Jazzcava Vic

13/1 - Jazzclub Vilafranca


14/1 - Zilt / Jasper Blom

17/1 - Soho / Ella Zirina

18/1 - Tivoli Vredenburg / Jam Session

20/1 - The Workship / TF Group feat. Ben v Gelder

21/1 - The Welling / Maarten van der Grinten


ERNESTO MONTENEGRO QUINTET CUBAN TOUR

25/1 - Teatro Nacional de Bellas Artes

26/1 - Casa de la Cultura

27/1 - Claxion Fangio


31/1 - Jazz Café Alto / Massimo Imperatore

2/2 - Jazz Café Alto / Federica Lorusso Quintet

8/2 - Jazz Café Alto / Wouter Kuhne Trio

10/2 - Bijlmer Parktheater / Ernesto Montenegro Quintet

12/2 - Workship / Diego Cañada feat. Fèlix Rossy

14/2 - Studio 150 Amarte X Concerts / Mert Pekduraner

16/2 - Splendor / LUZ

17/2 - Jazz Café Alto / Ilya Rayskin Quintet ft. Youngwoo


TF Group BCN Tour 2.0!!

1/3 - Palo Market / Ton Felices Quartet

2/3 - Palo Market / Ton Felices Quartet

4/3 - Guzzo / Ton Felices & Lluc Casares

8/3 - Jazz I Am Showcase / Ton Felices Quartet

8/3 - Ultramar / Ton Felices Quartet


14/3 - Manhattan Bar / Ernesto Montenegro

23/3 - Workship / Ella Zirina Trio


24/4 - Amersfoort / Ernesto Montenegro Quintet


5/5 - Singerlaren / Fleur Pereboom Quartet